Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Autobaterie
- BOSCH
- Bosch S5A 12V 80Ah 800A 0 092 S5A 110
Bosch S5A 12V 80Ah 800A 0 092 S5A 110

- Kompletní specifikace
Bosch S5A 12V 80Ah 800A 0 092 S5A 110Skladem 100 ks3 899 Kč/ ks3 222 Kč bez DPH
Akce: pri koupi nove autobaterie, kuryr vyzvedne od vas vasi starou autobaterii ktera musi byt peclive zabalena.
Popis jak zabalit vasi starou autobaterii: baterii zabalime do folie nebo igelitu oblepime ji lepici paskou a vlozime do kartonove krabice, baterie by se nemela v kartonu hybat vysteleme kolem baterie kartony nebo igelity, zalepime karton a cely karton zabalime do strecove folie. Potom muzeme predat kuryrovi. Dekuji za spolupraci
| Číslo dílu | 0 092 S5A 110 |
|---|---|
| Výrobce | BOSCH |
| EAN čísla | 4047025244350 |
| Délka [mm] | 315 |
| Výška [mm] | 190 |
| Šířka [mm] | 175 |
| Test za studena dle EN [A] | 800 |
| Rozmístění pólů | 0 |
| Napětí [V] | 12 |
| Kapacita baterie [Ah] | 80 |
| Spodní provedení | B13 |
| Koncový pól - typ | 1 |
| Kapacita baterie v Ah | 80 Ah |
| Test za studena dle EN (v A) | 800 A |
| Délka (v mm) | 315 mm |
| Šířka v mm | 175 mm |
| Výška ( v mm ) | 190 mm |
| Řazení pólů | |
| Druh zásuvky | 1 |
| Baterie | AGM-baterie |
| Záruka | 24 měsíců |

