Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Spojkové sady
- Sada spojky 834001 VALEO
Sada spojky 834001 VALEO

- Kompletní specifikace
Sada spojky 834001 VALEOSkladem 10 sada3 250 Kč/ sada2 686 Kč bez DPH
Sada spojky 834001 VALEO
Sada spojky
Parametry a specifikace pro Sada spojky VALEO 834001
| nový díl | |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s přítlačným talířem spojky |
| Vnější průměr [mm] | 230 mm |
| Vymršťovací síla (N) | 5000 N |
| Doplňující výrobek/info 2 | se spojkovou lamelou |
| Vnější průměr 1 [mm] | 215 mm |
| Počet zubů | 20 |
| Profil náboje | 23,1 x 20,2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s centrálním vypínačem relé |
| Počet upevňovacích otvorů na centrální vypínač | 2 |
| Vrt-? [mm] | 24 mm |
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez senzoru |
| Hmotnost [kg] | 6,05 kg |
Sada spojky VALEO 834001 je vhodný pro modely aut
ALFA ROMEO
147, 156, 156 Sportwagon
147 (937_)1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A)77 KW / 105 HP1.2001 - 3.2010147 (937_)1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A)88 KW / 120 HP1.2001 - 3.2010156 (932_)1.6 16V T.SPARK (932A4)82 KW / 112 HP9.1997 - 9.2005156 (932_)1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100)88 KW / 120 HP9.1997 - 9.2005156 (932_)1.8 16V T.SPARK (932.A3100)103 KW / 140 HP9.1997 - 9.2005156 (932_)1.8 16V T.SPARK (932.A3)106 KW / 144 HP9.1997 - 10.2000156 Sportwagon (932_)1.6 16V T.SPARK (932A4)82 KW / 112 HP1.2000 - 9.2005156 Sportwagon (932_)1.6 16V T.SPARK. (932B4100)88 KW / 120 HP5.2000 - 5.2006156 Sportwagon (932_)1.8 16V T.SPARK (932B31__)103 KW / 140 HP2.1997 - 5.2006156 Sportwagon (932_)1.8 16V T.SPARK (932A3)106 KW / 144 HP5.2000 - 10.2000

