Autodíly podle VIN kódu
Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
Vítejte v novém e-shopu
Vítáme Vás v našem novém e-shopu specializovaném na prodej náhradních dílů do automobilů.
Věříme, že se Vám v našem internetovém obchodě bude líbit a najdete v něm to co hledáte.
Tlumič pérování MONROE 376246SP

- Kompletní specifikace
Tlumič pérování MONROE 376246SPSkladem 16 ks899 Kč/ ks743 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Číslo dílu | 376246SP |
|---|---|
| Výrobce | MONROE |
| EAN čísla | 5412096733758 |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Konstrukce tlumiče pérování | Teleskopický tlumič |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | pod okem |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní kolík |
| Hmotnost [kg] | 1,836 kg |
| Délka 1 [mm] | 409 mm |
| Délka 2 [mm] | 631 mm |
| Záruka | Záruka 5 roky |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | PK424 |
| Délka balení [cm] | 60 cm |
| Šířka balení [cm] | 7 cm |
| Výška balení [cm] | 7,2 cm |
| Číslo celního tarifu | 87088035 |
| Záruka | 24 měsíců |
Zboží zařazeno v kategoriích

