Autodíly podle VIN kódu
Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
Vítejte v novém e-shopu
Vítáme Vás v našem novém e-shopu specializovaném na prodej náhradních dílů do automobilů.
Věříme, že se Vám v našem internetovém obchodě bude líbit a najdete v něm to co hledáte.
- Úvod
- Autobaterie
- VARTA
- Varta Silver Dynamic 12V 110Ah 920A 610 402 092
Varta Silver Dynamic 12V 110Ah 920A 610 402 092

- Kompletní specifikace
Varta Silver Dynamic 12V 110Ah 920A 610 402 092Skladem 30 ks3 359 Kč/ ks2 776 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Varta Silver Dynamic 12V 110Ah 920A 610 402 092
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| EAN čísla | 4016987119587 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Kapacita baterie v Ah | 110 Ah |
| Test za studena dle EN (v A) | 920 A |
| Řazení pólů | |
| Druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka (v mm) | 393 mm |
| Šířka v mm | 175 mm |
| Výška ( v mm ) | 190 mm |
| Dbejte servisních informaci | |
| Záruka | 24 měsíců |
Zboží zařazeno v kategoriích

