Autodíly podle VIN kódu
Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
Vítejte v novém e-shopu
Vítáme Vás v našem novém e-shopu specializovaném na prodej náhradních dílů do automobilů.
Věříme, že se Vám v našem internetovém obchodě bude líbit a najdete v něm to co hledáte.
- Úvod
- Autobaterie
- VARTA
- Varta Silver Dynamic AGM 12V 70Ah 760A 570 901 076
Varta Silver Dynamic AGM 12V 70Ah 760A 570 901 076

- Kompletní specifikace
Varta Silver Dynamic AGM 12V 70Ah 760A 570 901 076Skladem 31 ks3 145 Kč/ ks2 599 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Značka | Varta |
| Kapacita | 70 Ah |
| Použití | Automobily osobní (AGM) |
| Napětí | 12 V |
| Rozmístění pólů | 0, (plus vpravo) |
| Startovací proud | 760 A |
| Délka | 278 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hmotnost | 20 kg |
| Spodní provedení | B13 |
| Typ pólu | 1 |
Zboží zařazeno v kategoriích

