Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Autobaterie
- BOSCH
- Autobaterie Bosch S4, 12V, 80Ah, 740A, 0 092 S40 100
Autobaterie Bosch S4, 12V, 80Ah, 740A, 0 092 S40 100

- Kompletní specifikace
Autobaterie Bosch S4, 12V, 80Ah, 740A, 0 092 S40 100Skladem 100 ks2 989 Kč/ ks2 470 Kč bez DPH
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Baterie - kapacita | 80 Ah |
| Test za studena dle EN | 740 A |
| Délka | 315 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 175 mm |
| Řazení pólu | 0 |
| Spodní provedení | B03 |
| Druh zásuvky | 1 |
Autobaterie Bosch S4, 12V, 80Ah, 740A, 0 092 S40 100
Autobaterie řady Bosch S4 je vhodná pro automobily nižší a střední třídy s větším množstvím palubních spotřebičů, které kladou větší nároky na napájecí soustavu. Tato řada pokrývá většinu potřeb běžných automobilů. Je vhodná také do asijských vozů.
Autobaterie je zcela bezúdržbová, rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 15% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 20% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra.
Výhody baterií Bosch
- 100% bezúdržbová
- bezproblémové zabudování
- bezpečný studený start
- inovační slitina stříbra
- o 20% zvýšená životnost
- bezpečné konstantní napájení palubní sítě
- robustní design díky velkému objemu kyseliny a širším deskám
- žádná manipulace s kyselinou, akumulátor je připraven k zabudování a startu
Polarita: pravá

