Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Autobaterie
- BOSCH
- Autobaterie BOSCH S4, 12V, 95Ah, 830A, 0 092 S40 290
Autobaterie BOSCH S4, 12V, 95Ah, 830A, 0 092 S40 290

- Kompletní specifikace
Autobaterie BOSCH S4, 12V, 95Ah, 830A, 0 092 S40 290Skladem 95 ks2 709 Kč/ ks2 239 Kč bez DPH
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Baterie - kapacita | 95 Ah |
| Test za studena dle EN | 830 A |
| Délka | 306 mm |
| Šířka | 173 mm |
| Výška | 225 mm |
| Řazení pólu | 1 |
| Spodní provedení | B01 |
| Druh zásuvky | 1 |
Autobaterie BOSCH S4, 12V, 95Ah, 830A, 0 092 S40 290
Autobaterie řady Bosch S4 je vhodná pro automobily nižší a střední třídy s větším množstvím palubních spotřebičů, které kladou větší nároky na napájecí soustavu. Tato řada pokrývá většinu potřeb běžných automobilů. Je vhodná také do asijských vozů. Autobaterie je zcela bezúdržbová, rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 15% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 20% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra.
Výhody baterií Bosch
- 100% bezúdržbová
- bezproblémové zabudování
- bezpečný studený start
- inovační slitina stříbra
- o 20% zvýšená životnost
- bezpečné konstantní napájení palubní sítě
- robustní design díky velkému objemu kyseliny a širším deskám
- žádná manipulace s kyselinou, akumulátor je připraven k zabudování a startu
Polarita: levá

