Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Autobaterie
- BOSCH
- Bosch S4 12V 40Ah 330A 0 092 S40 190
Bosch S4 12V 40Ah 330A 0 092 S40 190

- Kompletní specifikace
Bosch S4 12V 40Ah 330A 0 092 S40 190Skladem 100 ks1 320 Kč/ ks1 091 Kč bez DPH
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Baterie - kapacita | 40 Ah |
| Test za studena dle EN | 330 A |
| Délka | 187 mm |
| Šířka | 127 mm |
| Výška | 227 mm |
| Řazení pólu | 1 |
| Spodní provedení | B01 |
| Druh zásuvky | 3 |
Autobaterie Bosch S4, 12V, 40Ah, 330A, 0 092 S40 190
Autobaterie řady Bosch S4 je vhodná pro automobily nižší a střední třídy s větším množstvím palubních spotřebičů, které kladou větší nároky na napájecí soustavu. Tato řada pokrývá většinu potřeb běžných automobilů. Je vhodná také do asijských vozů.
Autobaterie je zcela bezúdržbová, rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 15% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 20% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra.

