Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Autobaterie
- BOSCH
- Bosch S5 12V 61Ah 600A 0 092 S50 040
Bosch S5 12V 61Ah 600A 0 092 S50 040

- Kompletní specifikace
Bosch S5 12V 61Ah 600A 0 092 S50 040Skladem 18 ks1 888 Kč/ ks1 560 Kč bez DPH
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Baterie - kapacita | 61 Ah |
| Test za studena dle EN | 600 A |
| Délka | 242 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 175 mm |
| Řazení pólu | 0 |
| Spodní provedení | B00 |
| Druh zásuvky | 1 |
Autobaterie BOSCH S5, 12V, 61Ah, 600A, 0 092 S50 040
Autobaterie řady Bosch S5 jsou vhodné pro všechny typy vozů, především však pro vozy vyšší třídy a luxusní vozy. Tyto mívají velké množství palubních přístrojů a systémů a kladou tak velké nároky na napájecí soustavu. Řada S5 nabízí zvýšenou rezervní kapacitu, díky které se prodlužuje životnost i při častých a vysokých odběrech energie.
Rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 30% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 30% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra. Nabízí výkonovou a kapacitní rezervu převyšující deklarované hodnoty.

