Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
- Úvod
- Autobaterie
- BOSCH
- Bosch S5 12V 80Ah 800A 0 092 S4E 111
Bosch S5 12V 80Ah 800A 0 092 S4E 111

- Kompletní specifikace
Bosch S5 12V 80Ah 800A 0 092 S4E 111Skladem 100 ks3 280 Kč/ ks2 711 Kč bez DPH
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Baterie - kapacita | 80 Ah |
| Test za studena dle EN | 800 A |
| Délka | 315 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Řazení pólu | 0 |
| Spodní provedení | B07 |
| Druh zásuvky | 1 |
Autobaterie Bosch S4 EFB, 12V, 80Ah, 800A, 0 092 S4E 111
Autobaterie řady Bosch S4 je vhodná pro automobily nižší a střední třídy s větším množstvím palubních spotřebičů, které kladou větší nároky na napájecí soustavu. Tato řada pokrývá většinu potřeb běžných automobilů. Je vhodná také do asijských vozů.
Autobaterie je zcela bezúdržbová, rovněž zaručuje vyšší bezpečnost, technologii Power Frame, nabízí o 15% vyšší startovací proud proti běžným bateriím, až o 20% vyšší životnost díky inovacím v použitých slitinách stříbra.

