Autodíly podle VIN kódu
Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
Vítejte v novém e-shopu
Vítáme Vás v našem novém e-shopu specializovaném na prodej náhradních dílů do automobilů.
Věříme, že se Vám v našem internetovém obchodě bude líbit a najdete v něm to co hledáte.
- Úvod
- Autobaterie
- VARTA
- Varta Blue Dynamic 12V 95Ah 800A 595 402 080
Varta Blue Dynamic 12V 95Ah 800A 595 402 080

- Kompletní specifikace
Varta Blue Dynamic 12V 95Ah 800A 595 402 080Skladem 91 ks2 680 Kč/ ks2 215 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Napětí | 12 V |
|---|---|
| Baterie - kapacita | 95 Ah |
| Test za studena dle EN | 800 A |
| Řazení pólu | 0 |
| Druh zásuvky | 1 |
| Spodní provedení | B13 |
| Délka | 353 mm |
| Šířka | 175 mm |
| Výška | 190 mm |
| Baterie | Zvýšená odolnost proti otřesům |
| Dbejte servisních informaci |
Autobaterie Varta Blue Dynamic 12V, 95Ah, 800A, G3
Autobaterie řady Varta BLUE dynamic patří mezi nejprodávanější náhradní baterie. Zaujmou výborným poměrem ceny a výkonu, kdy za příznivou cenu nabízí výborné hodnoty kapacity, startovacího proudu a také delší životnosti díky technologii PowerFrame. Autobaterie Blue Dynamic můžeme doporučit i do vozidel se zvýšenou elektrickou výbavou.
Výhody autobaterií Blue dynamic
- vhodná pro vozidla všech tříd
- nabízí polehlivý výkon i kapacitu
- jedná se o nejprodávanější produkt na trhu
- díky konstrukční technologii PowerFrame nabízí prodlouženou životnost
Polarita: pravá
Zboží zařazeno v kategoriích

