Autodíly podle VIN kódu
Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
Vítejte v novém e-shopu
Vítáme Vás v našem novém e-shopu specializovaném na prodej náhradních dílů do automobilů.
Věříme, že se Vám v našem internetovém obchodě bude líbit a najdete v něm to co hledáte.
- Úvod
- Autobaterie
- VARTA
- Varta Silver Dynamic 12V 52Ah 520A 552 401 052
Varta Silver Dynamic 12V 52Ah 520A 552 401 052

- Kompletní specifikace
Varta Silver Dynamic 12V 52Ah 520A 552 401 052Skladem 97 ks1 589 Kč/ ks1 313 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Detailní popis produktu
Starší označení VARTA Silver 52 Ah C6
Rozměry: 207x175x175
Zažijte klid s baterií VARTA Dynamic SLI, bezúdržbovou baterií navrženou pro spolehlivý výkon. S využitím osvědčené technologie nabízí dlouhotrvající výkon a vynikající hodnotu, což z ní činí ideální volbu pro konvenční vozidla. Autobaterie není vhodná pro vozy se START STOP systémy.
Hlavní výhody:
- Důvěryhodná energie pro vozidla se standardním vybavením a bez Start-Stop systému
- Splňuje všechna kritéria OE výrobce vozidla.
- Bezúdržbová baterie navržená tak, aby poskytovala spolehlivý výkon pro vaše vozidlo.
- Navrženo precizně a odborně v Německu.
| Kategorie: | Dynamic SLI |
|---|---|
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 4016987167373 |
| Délka: | 207 mm |
| Šířka: | 175 mm |
| Výška: | 175 mm |
| Kapacita: | 52 Ah |
| Napětí: | 12 V |
| Startovací proud: | 520 A |
| Polarita: | Pravá |
| Typ pólu: | 1 (plus Ø 19,5mm, mínus Ø 17,9mm) |
| Typ uchycení baterie: | B13 |
| Typ: | Bezúdržbová |
Zboží zařazeno v kategoriích

