Autodíly podle VIN kódu
Autodíly vám zdarma vyhledáme podle identifikačního čísla VIN, které má každé vozidlo a díky němu umíme určit vhodný typ náhradního dílu a zaslat vám tak nezávaznou nabídku. Zboží zasíláme po ČR ,PL a je možné si ho také vyzvednout u nás osobně - Frydlant Miru 36 .
Vítejte v novém e-shopu
Vítáme Vás v našem novém e-shopu specializovaném na prodej náhradních dílů do automobilů.
Věříme, že se Vám v našem internetovém obchodě bude líbit a najdete v něm to co hledáte.
- Úvod
- Žhavící svíčky
- Žhavicí svíčka BOSCH 0 250 403 021
Žhavicí svíčka BOSCH 0 250 403 021

- Kompletní specifikace
Žhavicí svíčka BOSCH 0 250 403 021Skladem 92 ks299 Kč/ ks247 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Provedení žhavicí svíčky | Drátová žhavicí svíčka |
|---|---|
| Napětí | 4,5V |
| Délka | 163mm |
| Velikost závitu | M 10 x 1 |
| Stoupání kužele | 93 |
| Rozměr klíče | 9 |
| Utahovací moment od | 0Nm |
| Utahovací moment do | 10Nm |
| Spojovací technika | PIN |
| Armatura | 26mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

